شرکت مهندسی بهسازان

تائیدیه فنی سیستم یوبوت

 

برای سیستم ساختمانی یوبوت در مراجع داخلی و بین المللی تائیدیه های فنی فراوانی صادر شده است. اهم این گواهی نامه ها عبارتند از:

1- گواهینامه تائیدیه فنی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن وزارت راه و شهرسازی.( برای ارتباط با این بخش اینجا کلیک نمایید.)

2- معرفی در زمره سیستم‌های مورد تایید شهرداری تهران در کتاب مصالح استاندارد.

3- گواهی تضمین کیفیت تولید توسط موسسه BBA انگلستان.

4- گواهی مقاومت در برابر آتش تا 1000 درجه سانتیگراد به مدت حداقل 180 دقیقه صادره توسط موسسه CSI ایتالیا.

5- گواهینامه تست بار بر روی یک نمونه یوبوت، صادر شده توسط دانشگاه دارمشات.

6- آزمون صدا با توجه به استاندارد UNI EN ISO 140-6 و اندازه‌گیری عایق صدا در ساختمان‌ها و اجزاء ساختمان توسط آزمایشگاه آکوستیک جیور دانو (FC).

7- آزمون صدا با توجه به استاندارد UNI EN ISO 140-3 اندازه‌گیری عایق صدا و گواهی تست عایق صدا و انتقال هوا از اجزای ساختمان، صادره توسط آزمایشگاه آکوستیک جیور دانو (FC).

8- تست بارگیری و شکست‌پذیری تائید شده توسط دانشگاه پادوا ایتالیا.

9- گواهینامه سازگاری با محیط زیست (CCA).

10- مورد تایید شورای سازه‌های سبز ایتالیا.

 توجه: سیستم دال مجوف یوبوت دارای گواهی نامه ثبت طرح صنعتی در سازمان ثبت اسناد کشور مورخ 1391/12/27 می باشد و هرگونه کپی برداری از طرح و یا تولید آن ممنوع بوده و قابل پیگرد قانونی است.

تصویر تعدادی از این مدارک در زیر آورده شده است.

 

RSS

  • رئیس کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور با پیش‌بینی روزهای آرام بازار مسکن گفت: با توجه به قیمت‌های بالای اعلام‌شده از سوی برخی مالکان، روند روبه‌رشد معاملات مسکن در دی‌ماه به‌خلاف ماه‌های آبان و آذر متوقف شد. به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ سرازیر شدن سرمایه‌ها به سمت سیستم بانکی برای دریافت سود...

  • در حالی نبود آمار واقعی از قیمت معاملات بخش مسکن یکی از معضلات مردم برای ورود به این بازار است که وزارت راه و شهرسازی با راه‌اندازی سایتی قیمت‌های به روز و واقعی معاملات مسکن را جهت سهولت تامین سرپناه در اختیار عموم قرار داده است. به گزارش...

شبکه های اجتماعی